• Новак
Нови оригинални LCD Екран За Casio ЕКС-ZR700 ZR800 Дигитална камера Со осветлување

Нови оригинални LCD Екран За Casio ЕКС-ZR700 ZR800 Дигитална камера Со осветлување

DEN 427.00
DEN 474.24
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот).
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел.

Главните карактеристики

Екран На Допир:
No
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
за casio
Број На Модел На:
ЕКС-ZR700 ZR800
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Луди RZX

Избор на клиент