• Новак
Топла OCHSTIN Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Кварц Види Мажите Водоотпорен Спорт Воена Часовници Мажите Кожа relogio masculino 2017

Топла OCHSTIN Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Кварц Види Мажите Водоотпорен Спорт Воена Часовници Мажите

DEN 768.00
DEN 7675.20
-90 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
081B
Функција:
Отпорен На Вода
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Случај Дебелина:
9mm
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
OCHSTIN
Бендот Должина:
23.5 cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
40mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Избор на клиент