• Новак
CNC Палка на Моторот Времето Plug Сет За Suzuki RMZ250 07-16 RMZ450 05-16 RMX450Z 10-15 Мотоцикл Off Road Enduro

CNC Палка на Моторот Времето Plug Сет За Suzuki RMZ250 07-16 RMZ450 05-16 RMX450Z 10-15 Мотоцикл Off Road Enduro

DEN 648.00
DEN 719.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Вие ќе примите објект исто како и сликите. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.
100% Сосема Нов
Боја како слика
Материјал : 6065-T6 алуминиум
лесен и издржлив
Слик прикажано е на точната ставка ќе добиете
Одговара :
SUZUKI
RMZ250 07-16
RMZ450 05-16
RMX450 Z 10-15
1. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
2282013

Избор на клиент