• Новак
YLCD347 Патка Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Сече Образец Мувла

YLCD347 Патка Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре

DEN 72.00
DEN 144.00
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


започнете
крајот ПРОМОЦИЈА
(2018/03/28 00 : 00 - 2018/03/30 23 : 59)
Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети. Ви благодарам многу!!
ѕвезда Висок Квалитет на Јаглерод Метал Челик Гравирање Сечење Умира За Scrapbooking Занает Хартија Картички Албум Прави Шаблон Висок Квалитет на Обработка Технологија, Нормално Материјал Не Се Споредливи Материјал : Јаглерод Метал Челик Материјал : Со Употреба НА Крос-Машина за сечење, Повеќето Од Крст-машина за сечење Може да Се Користи За Тоа Големина : 5.8*6.8 cm, 2.6*2.4 cm, 2.6*2.6 cmГлавните карактеристики

Број На Модел На:
YLCD347
Шаблон Тип:
Животните

Избор на клиент