• Новак
2018 Нови Пристигнување Детска Облека за Деца Т-маица Зомби Памук, во Бела, О-Вратот Целосна Момче Долг Ракав Т Кошули Бебе Девојка се наоѓа на Врвот Tee

2018 Нови Пристигнување Детска Облека за Деца Т-маица Зомби Памук, во Бела, О-Вратот Целосна Момче Долг

DEN 571.20
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 6T, 8T, 10T, 12T, 14T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Долго
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
16T70
Бренд Име:
MANZHIXISE
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенини:
100% Памук
големина на етикетата:
4T,6T,8T,10T,12T,14T
Ткаенина Тип:
Плетени
Возраст:
3-14 години
боја:
Бела
Должина На Ракав:
Долги Ракави

Избор на клиент