• Новак
MaiYaCa Поговорка Фраза Мотото Добри Вибрации Само Транспарентен Телефон Случај за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус X 5 5S SE 5C 4 4S Маска

MaiYaCa Поговорка Фраза Мотото Добри Вибрации Само Транспарентен Телефон Случај за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус

DEN 59.00
DEN 124.32
-53 %
Во достапна форма

Пристапност


Забелешка : доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Вие само треба да го додадете малку товар.Mai Ya Ca Поговорка Фраза Мотото Добри Вибрации Само Транспарентен Телефон Случај за Apple i Phone 8 7 6 6 S Плус X 5 5 S SE 5 C 4 4 S Маска
Добредојдовте На М а јас У В а
1.
Ние може да се испрати на стоката што е можно поскоро по исплата потврда. Ако сте загрижени дека тоа не може да се пристигне, можете исто така да изберете e Packet или Ali Express . Ако сакате да ги пратите на информации на проектот во реално време, ве молиме изберете Кина пост регистрирани воздухопловната
3. Во овие наредби, ние не го прифати каков било спор не следење на број. Ако се одлучите за испорака метод : Кина пост обичен мал пакет плус, тоа не може да се обезбеди следење на информации во странство , ве молиме да не грижете се, тоа ќе биде успех стигнете до вашата земја и својата packet loss стапка е многу ниска. Ние поддршка Dropshipping, промет на големо на производи, ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на производите.
Можете да ја внесете во мојата продавница за да го изберете вашиот омилен стил :
Додадете нашата продавница за вашата продавница список и не пропуштајте било евтини производи!
Случајот информации
1) за i Phone 5/5s/SE / 6/6 S / 6 + 6 splus / 7/7 плус случај
Материјал : Транспарентна TPU
2) нови 100%
.

Главните карактеристики

Материјал:
За iPhone 4 и 4s, iPhone 5 5s, За iPhone 5c, За iPhone 6 6s, За iPhone 6s плус, За iPhone 7, За iPhone 7 плус, За iPhone 8, За iPhone 8 плус, За iPhone X
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
дизајн:
Симпатична,Транспарентен,Украсени
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
Транспарентен Мека TPU Случај
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
Мека Транспарентен TPU
категорија:
мобилен телефон додатоци
Мобилен Случај за iphone8 Плус:
Маска за iphone8 Плус
случај за iphone 5s 6s 7 8 X:
маска за iphone 5s 6s 7 8 X
За Iphone 6SPlus:
случај за iphone 5S 6S 6SPLUS маска
случај за iphone6 6S:
маска за iphone 6 6s
Маска за iPhone 7 Плус:
мобилен маска за iphone 7
Објектот:
Поговорка Фраза Мотото Добри Вибрации Само Wallpaper
Модел:
Т-j2899

Избор на клиент