• Новак
1 двор 19cm ширина Еластична Водат Чипка намали занает шиење додатоци

1 двор 19cm ширина Еластична Водат Чипка намали занает шиење додатоци

DEN 134.40
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
Spandex / Полиестер
Функција:
еластичен
Ширина:
19cm
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
Средината Рог
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Плетени

Избор на клиент