• Новак
3D Нова Мода Позадина ПВЦ Водоотпорен Камен Позадини Ѕид од Тули Хартија декоративни Ѕид Налепници Дома Декор Таванот SA-1012

3D Нова Мода Позадина ПВЦ Водоотпорен Камен Позадини Ѕид од Тули Хартија декоративни Ѕид Налепници Дома Декор

DEN 134.00
DEN 168.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Сепак обично ние ќе им помогне на купувачот да се изјасни пониска вредност за плаќање помалку данок или избегне да биде оданочен.
Вие треба да ги купите лепак во хардвер вашата локална продавница пред pasting.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 5 : Е mural позадина самолепливи ?
Нема.
Ако не сте'т ни овозможи вашиот ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како за нарачки квантитет. Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот. Па ве молиме да ни кажете на вашите детали ѕид големина (ширина & висина).
Но, било која големина е целокупната шема.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 : Што е со големина на mural позадина ?
Ова е прилагодено mural позадина.45 метар квадратен. Како да се цел тоа ?
Област = ширина x висина. Ние мора да испрати редоследот според големина.Ние не сме одговорни за било царина.)
Често поставувани прашања. Ве молиме изберете количество 24 во ред.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 4 : која е цената ?
Веб-сајтот цена е само за 0.8m2, Па треба цел 10.7 метри, Така што треба да се одржи 45см * 4 метри X 6 компјутери= 45*24 компјутери. Метри квадратни/0.

Главните карактеристики

боја:
како слика се прикажани
Големина:
Width 45cm x Length
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
AWOO
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
SA-1012
Објектот нема:
SA-1012
Употреба:
Дневната соба / Спалната соба / Свадба Куќа / Дете Соба / Студија Соба
Производ Карактеристики:
Резба (не-печатени), водоотпорен
is_customized:
Yes
боја:
како слика се прикажани
Големина:
The default size is as below Width 45cm * Length ( per your need ), i
Материјали:
Не-toxi,еколошки Мет винил ПВЦ

Избор на клиент