• Новак
1mm Дебелина Правоаголник PVC Маса Крпа Oilproof Водоотпорен Табела Тркачи Мека Стакло Пластика Placemats Toalha Де Меса Дома Декор

1mm Дебелина Правоаголник PVC Маса Крпа Oilproof Водоотпорен Табела Тркачи Мека Стакло Пластика Placemats Toalha

DEN 1087.00
DEN 1207.68
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис На Производот
Материјал : ПВЦ
Боја : Повеќе Боја
Стр ackage : Пакување Кеси
Детални Информации
Напомена : 1.Бидејќи на материјалот,производ ќе имаат некои мирис.Ве молиме да се стави тоа во балкон за еден или два дена, така што производот може да биде корисно.Ви благодариме однапред.
2.Големина може да се прилагоди.Ако треба да се прилагодат за на маса крпа.Само нас контакт
За превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.
За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 7-15 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Тоа е нашата задоволство

Главните карактеристики

Спецификација:
60 multi 60cm, 60 multi 100cm, 60 multi 120cm, 60 multi 140cm, 65 multi 120cm, 70 multi 120cm, 70 multi 130cm, 70 multi 140cm, 70 multi 150cm, 80 multi 80cm, 80 multi 100cm, 80 multi 120cm, 80 multi 130cm, 80 multi 135cm, 80 multi 140cm, 85 multi 135cm, 80 multi 150cm, 85 multi 140cm, 90 multi 90cm, 90 multi 140cm, 90 multi 150cm, 90 multi 160cm, 100 multi 100cm
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Големина:
60*100 Etc
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
PASAYIONE
Стил:
Twill
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Број На Модел На:
ТЦ-9
Боја:
Повеќе
Пакет:
пакување торба

Избор на клиент