• Новак
Жаклин за Градите и Главата Рака Tripod Планината Додатоци Комплет за Gopro херој 6 5 Сесија 4 3+ 3 за SJCAM SJ5000 SJ6000

Жаклин за Градите и Главата Рака Tripod Планината Додатоци Комплет за Gopro херој 6 5 Сесија 4 3+ 3 за SJCAM

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите плаќања мора да биде платен. Прифаќаме само за плаќање преку paypal.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
пакет се вклучени : (не се вклучени камерата и мобилен телефон)
1 x градите рака планината
1 x главата рака планината
1 x monopod
1 x tripod планината
1.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Aliexpress
4.Ние обезбедуваме Воздух Mail и да се Изразат Испорака. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. да се исклучат. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите аукција предмети мора да бидат платени во целост (вклучувајќи го и превозот такса за ракување).

Главните карактеристики

Број На Модел На:
за gopro херој
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,GoPro,Garmin,EKEN,Sjcam,SONY
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Жаклин
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Xiaomi Yi

Избор на клиент

A041036 Noritsu minilab дел
  • Новак

A041036 Noritsu minilab дел

DEN 4104.00 4320.00

Ние нема да прифати промена или да се вратат на ред, бидејќи се потврди,за разликите за секоја серија на