• Новак
микс 4pairs креативна личност канцелариски шарени Мажите чешлани памук бизнис чорапи долга цевка свадба подарок чорапи за неколку

микс 4pairs креативна личност канцелариски шарени Мажите чешлани памук бизнис чорапи долга цевка свадба подарок

DEN 479.52
Во достапна форма

Пристапност


Пакет Се Вклучени :
измешајте 4 пара/многу
Големина : Една големина, ЕУ 35-43, НИ 5-9
Пакување : opp вреќа
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Таму може да се 1-2cm отстапување постои.
2.Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Бренд Име:
PANEY QUIN
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
P040
Материјал:
Памук

Избор на клиент