• Новак
Tassel Фитили Обетки Шарени Пердув Кожа Монистра Обетки Индискиот Пердуви 2017 Лето Женска Мода Накит

Tassel Фитили Обетки Шарени Пердув Кожа Монистра Обетки Индискиот Пердуви 2017 Лето Женска Мода Накит

DEN 39.00
DEN 46.56
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Индискиот Пердуви направи ти згодна и енергичен.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена. Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн.9")
Пакетот вклучува : 1 Пар Пердув Кожа Монистра Обетки
Answer : ___________________________ Note :
1.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days.
Убав подарок за вас и вашите пријатели.
За рокот за доставување на пратката.
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Тоа само ќе ве однесе една минута.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил.
Да научат како да се плати со други начини.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.

Главните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Црвена, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Портокалова, кафена, Топла Розова
Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Пердув
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
dangle обетки
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент