• Новак
Вез Печ САД Аризона државното Знаме Моралот Печ Тактички Амблем Значки Appliques Везени Закрпи За Јакна Ранец

Вез Печ САД Аризона државното Знаме Моралот Печ Тактички Амблем Значки Appliques Везени Закрпи За Јакна Ранец

DEN 108.00
DEN 134.40
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Вез Печ САД Аризона државното Знаме Моралот Печ Тактички Амблем Значки Appliques Везени Закрпи За Јакна Ранец
[Спецификација] : Везови Печ САД Аризона државното Знаме Моралот Печ
[Материјал] : Везени Закрпи ,Кука & Јамка Назад
[Size] : 8*5 CM
[Тежина] : 14 g
Пакет : 1 КОМПЈУТЕР во OPP вреќа
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Главните карактеристики

Големина:
8*5CM
Техника:
Извезена
Стил:
Кука & Јамка
Функција:
3D
Број На Модел На:
HN-171039
Тип На Производ:
Закрпи
Име:
печ
Тип:
Закрпи
Стил:
parches bordados
Класификација:
лепенки за облека
Карактеристики:
biker закрпи
Материјал:
Вез
Печатна грешка:
лепенки за облека
Видови:
воена печ

Избор на клиент