• Новак
3 Виткање Автоматски Чадор Дожд Жените Авто Луксузни Windproof Цртан Филм Животното Елен Чадори За Жените Дожд Paraguas

3 Виткање Автоматски Чадор Дожд Жените Авто Луксузни Windproof Цртан Филм Животното Елен Чадори За Жените Дожд

DEN 651.00
DEN 766.08
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
Чадори
Шема:
Три-виткање Чадор
Панел Материјал:
Црна Слој
Материјал:
190T Најлон Ткаенина
Функција:
Виткање
Производот:
Чадор
Број На Модел На:
WQ22
Контрола:
Полу-Автоматски
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
One Size
Бренд Име:
PARACHASE

Избор на клиент