• Новак
поголема ѕвезда автомобил на резервоар за гориво маска,резервоар за нафта декорација налепници со логото за Dodge Патување 2011-2017

поголема ѕвезда автомобил на резервоар за гориво маска,резервоар за нафта декорација налепници со логото за

DEN 1439.04
Во достапна форма

Пристапност


Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Пакување
Пакување од извоз стандард картон
1 Set/1 Package.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Многу благодарам! Се надевам дека сте задоволни со нашата служба! Се надевам дека имаме долг рок и пријателски деловен соработка .
Обично ЕМС изразат испорака трае 5-10 работни дена зависни од мрежата на ЕМС услуга на земјата.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена.
Плаќање
Ве молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
ABS
Специјални Функции:
Декорација Заштита
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2011-2017
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Објектот Дијаметар:
13.9cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Автомобил модел:
dodge патување
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
ABS

Избор на клиент