• Новак
Аниме Keychin DIABOLIK ЉУБИТЕЛИ Sakamaki Ayato Sakamaki Kanato ноќта на Вештерките Торба Pendant Keychain Keyrings

Аниме Keychin DIABOLIK ЉУБИТЕЛИ Sakamaki Ayato Sakamaki Kanato ноќта на Вештерките Торба Pendant Keychain Keyrings

DEN 284.00
DEN 311.52
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

DIABOLIK ЉУБИТЕЛИ Keychain Акција Фигури 100% Сосема Нов.
Големина врска : 5-8cm
Материјал : ПММА / Акрилни
една страна prtinting
Боја : Види на Сликата(сите се вистинска слика),тие се една страна печатење
uuse за keychain,торба pendant.Ова е добар подарок за вашите пријатели . децата или приватни колекции
Ретки објект на пазарот! ве молиме не пропуштајте!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Број На Модел На:
diabolik љубовници
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
suti
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
торба pendant
Материјал:
смола гума
Обликотшема:
diabolik љубовници
Функција:
diabolik љубовници
Употреба:
подарок,торба pendant
Анимација:
Една страна печатење

Избор на клиент