• Новак
сива 8ММ 10ММ мотоцикл rearview огледало елипса црна мото страна огледало мотоцикл додатоци скутер делови rearview мотокрос

сива 8ММ 10ММ мотоцикл rearview огледало елипса црна мото страна огледало мотоцикл додатоци скутер делови rearview

DEN 959.52
Во достапна форма

Пристапност

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
започнете
крајот
добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,
уживајте во вашиот shoppig време!!!!
Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!
големина : 14*7.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Висина:
14cm
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
огледало
Бренд Име:
lizoai
Објектот Тежина:
0.6kg
Име На Модел:
C-РМ-416
Објектот Ширина:
8.5cm
C-РМ:
C-РМ-416

Избор на клиент