• Новак
Користените Телефонски Сигнал, Коаксијален Кабел За DOOGEE X3 MT6580 Quad Core 4.5 инчен 854 x 480 Бесплатен Превозот

Користените Телефонски Сигнал, Коаксијален Кабел За DOOGEE X3 MT6580 Quad Core 4.5 инчен 854 x 480 Бесплатен

DEN 305.00
DEN 335.52
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.5 инчен 854 x 480 Бесплатен Превозот + Следење на Број
.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.Препорачуваме професионална инсталација.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Пакет Се Вклучени :
1x DOOGEE X3 Користените Телефонски Сигнал, Коаксијален Кабел
Користените Телефонски Сигнал, Коаксијален Кабел За DOOGEE X3 MT6580 Quad Core 4.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ebuydoor
Број На Модел На:
DOOGEE X3
Тип:
Внатрешна
Компатибилен Бренд:
DOOGEE

Избор на клиент