• Новак
Високо Квалитетни Додатоци Шри Ланка Природни Moonstone Плоштад Слобода Монистра Природен Камен DIY Накит правење Украси 20mm 15inch

Високо Квалитетни Додатоци Шри Ланка Природни Moonstone Плоштад Слобода Монистра Природен Камен DIY Накит правење

DEN 375.00
DEN 431.52
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

, и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Објектот Тежина:
0.06
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
YCH0290
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
20mm
боја:
Бела
Објектот Форма:
Плоштад
Материјал:
Камен
Должина:
15inch

Избор на клиент