• Новак
1set 2.8 2P автомобилски приклучок 23469 core конектор заеднички женски терминал пластична обвивка-школка

1set 2.8 2P автомобилски приклучок 23469 core конектор заеднички женски терминал пластична обвивка-школка

DEN 36.00
DEN 36.48
-1 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
2P, 3P, 4P, 6P, 9P
Број На Модел На:
2p

Избор на клиент