• Новак
Мотоцикл Задните Опашка Светлина ЗА DUCATI 848 1098/R/S 2007 2008 2009 2010 1198/R/Corse Пак Сигнали Кочница Светлината LED СВЕТИЛКА

Мотоцикл Задните Опашка Светлина ЗА DUCATI 848 1098/R/S 2007 2008 2009 2010 1198/R/Corse Пак Сигнали Кочница

DEN 2052.00
DEN 2160.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис на производот Карактеристики : 100% Гарантира Сосема Нов опашката,кочница,и сигнали се сите интегрирани во еден Лесно да се инсталира Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Леќа Боја : Чад и Јасно Fitment : ЗА DUCATI 848 2008-2010 ЗА DUCATI 1098/R/S 2007-2010 ЗА DUCATI 1198/R/CORSE 2009-2010 Пакетот Вклучува : 1 X Taillight Инструкции не се вклучени

Главните карактеристики

Бренд Име:
ARASHI
Тип На Објект:
кочница светлина
Модел:
TZD-220-INT
ОДГОВАРА ЗА:
ЗА DUCATI 848 08-10, 07-10 1098/R/S, 09-10 1198/R/Corse
боја:
Јасно и Цигарите

Избор на клиент