• Новак
SHERRYBERG Carburetor 19mm за 2001-2008 Помлад Нечистотија се вклопува KTM50 KTM 50SX 50cc Хидрати Dellorto

SHERRYBERG Carburetor 19mm за 2001-2008 Помлад Нечистотија се вклопува KTM50 KTM 50SX 50cc Хидрати Dellorto

DEN 1583.52
Во достапна форма

Пристапност

Carburetor 19mm за 2001-2008 Помлад Нечистотија се вклопува KTM50 KTM 50 SX 50cc Хидрати Dellorto(клон) за 2001-2008 Помлад Dirt Bike
Доза Внатре Дијаметар : 19mm
Филтер за воздух Планината надворешен Дијаметар : 33mm

Главните карактеристики

Име На Модел:
19mm
Бренд Име:
SherryBerg
Тип На Објект:
Carburetor

Избор на клиент