• Новак
25мм Метал Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Antirust Anticorrosive Од Ресетирате Annular LED Светилка Рамен Копчето Префрлате

25мм Метал Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Antirust Anticorrosive Од Ресетирате Annular LED Светилка Рамен Копчето

DEN 573.00
DEN 629.76
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

25мм Метал Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Antirust Anticorrosive Од Ресетирате Annular LED Светилка Рамен Копчето Префрлате

Главните карактеристики

боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Напон:
6V, 12V, 24V, 110V, 220V, 48v, 36v, 5V
Големина:
1NO, 1NC, 1NO1NC
сертификација:
CE,RoHS
Гаранција:
1year
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
25mm
Карактеристики:
IP65
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на клиент