• Новак
трговија на големо 500pcs/многу природна розова Убава Петел пердуви 30 - 35cm 12 -14Inch

трговија на големо 500pcs/многу природна розова Убава Петел пердуви 30 - 35cm 12 -14Inch

DEN 2204.00
DEN 2687.52
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем, те направи среќен шопинг расположение.

Главните карактеристики

Бренд Име:
lanshui
Шема:
Обоена
Материјал:
Пилешко Пердув
Број На Модел На:
12-14 инчи /30-35 см
Големина:
12-14 30-35cm
Материјал:
Пилешко Пердув

Избор на клиент