• Новак
Вампир Pendant Steampunk Готски Фантазија Црвениот Кристал Крстот Ѓердан Панк Унисекс Црно Јаже Божиќ Ѓердани&Приврзоци Dropshipping

Вампир Pendant Steampunk Готски Фантазија Црвениот Кристал Крстот Ѓердан Панк Унисекс Црно Јаже Божиќ Ѓердани&Приврзоци

DEN 60.00
DEN 86.40
-31 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако сакате повеќе производи или сакате да прилагодено производи;или сакате да ги промените испорака на вашата нарачка,ве молиме контактирајте со мене .
Ние сме многу задоволство да обезбеди Мало/трговија на Големо/Dropshipping .
Сакате да имате добар шопинг искуство

Главните карактеристики

Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
4.2 cm*3.4 cm
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
xl0083
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Гроздобер Шарм
боја:
сребро позлатен
Пакување:
Во Една Opp Вреќа
превозот:
Бесплатен превозот
Накит Тип:
ѓердан
Ѓердан Тип:
Steampunk
Повод:
Било Кое Место
цена:
Фабрика цена
Тежина:
9g
Синџир должина:
44cm+5cm

Избор на клиент