• Новак
Круна Majesta 2001 ТА-UZS171 Пред Право Шок Апсорбер Суспензија Воздухот Возење Амортизерите Собранието 4801030120

Круна Majesta 2001 ТА-UZS171 Пред Право Шок Апсорбер Суспензија Воздухот Возење Амортизерите Собранието 4801030120

DEN 21115.00
DEN 25439.52
-17 %
Во достапна форма

Пристапност

Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.
Ви благодариме за вашата поддршка!. Ви благодариме за разбирањето.
Детали : Item Спецификите MPN : Не се Применува Модел : Круната Majesta Модел Код : ТА-UZS171 Диск : 4 Трим No : LA00 Авто Делови Производител : Друг Вид Класификација No : 5 Мотор Модел : 1 UZ-FE Пренос : 5 FT Километражата : 147683 Ext Боја No : 62 Шасија No : UZS171 CEAZK Вистински Делови No : 4801030120 Гориво : Бензин / Бензински Мотор Големина : 4000 Тип на Тело : 4 SD Регистрирани Месец/Година : 2/2001
Гаранција :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари.

Главните карактеристики

Објектот Висина:
Standerd
Материјал Тип:
Челик+Алуминиумски+Гума
Објектот Должина:
Standerd
Осветленост Дел Број:
4801030120
Тип:
Воздушен притисок
Објектот Ширина:
Standerd
Производителот Дел Број:
4801030120
Земја/Регион на Производство:
Оригиналниот Обновена Обнова
Бренд Име:
LuCIFINIL
Специјални Функции:
Suspensino Воздух Извори
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
превозот:
брзо превозот
Пакет:
На krabičkách / Дрво
Дел Бр.:
4801030120
Специјални Функции:
воздушна суспензија
Фитинг Позиција:
пред право
ГАРАНЦИЈА:
1 години
Шок Апсорбер Тип:
Воздушен притисок
Забелешка:
Оригиналниот Обновена Обнова
Година:
2001 година

Избор на клиент