• Новак
Посочи ред со високи штикли за жените чевли 2018 модерен мрачно виножито светлина, боја за појавување на чевли

Посочи ред со високи штикли за жените чевли 2018 модерен мрачно виножито светлина, боја за појавување на чевли

DEN 1104.00
DEN 1200.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
KNCOKAR
Моден Елемент:
Метал Декорација
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
ПВЦ
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes

Избор на клиент