• Новак
Жешка!5M Супер Силен Двојно Соочува со селотејп Пена Двојно Двострано Лента Само Лепило Подлога За Монтажа Одредување Подлога Леплива

Жешка!5M Супер Силен Двојно Соочува со селотејп Пена Двојно Двострано Лента Само Лепило Подлога За Монтажа

DEN 52.00
DEN 61.44
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Спецификација : Материјал : сунѓерот Должина : околу 5М/196.9" Боја : бела, како слика покажува 3 големини за избор : S, M, L Мал : за 22mm*5 M Медиум : за 25mm*5 M-Large : за 34mm*5 M Брзо pasting Двојно двострано, долготрајни лепливоста Без оштетување на ѕидот, лесно да се отстранат и чисти Одлично за монтажа на фотографии, огледала, постери, мапата, реклама декорација, итн може да се Користи на магла типови на ѕидови, керамички плочки, и woodsurfaces дека се чисти, суви, и мазни
Пакетот вклучува :
1pc x двојно двострано лента
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.5-1cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

Главните карактеристики

боја:
S, M, L
Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
1pc
Број На Модел На:
JJ4808-01
Големина:
22mmx5M/25mmx5M/34mmx5M
боја:
Бела
Тип:
Пена Двојно Двострано Лента
Дебелина:
2.5 mm
Применливи Опсегот:
Огледала, знаци и други работи ставени и фиксни

Избор на клиент