• Новак
Детската соба Симпатична Девојка Дете Везана,Крстот бод рачно изработени 14CT Платно DIY,DMC,Крос-бод колекции,За Везови Уметност Дома

Детската соба Симпатична Девојка Дете Везана,Крстот бод рачно изработени 14CT Платно DIY,DMC,Крос-бод колекции,За

DEN 1391.52
Во достапна форма

Пристапност

Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 100% памук производи. Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 дена. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. 100% сосема нов. Ако не примите објект по истекот на 30 дена,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. бело платно (14ct).
Ако треба да се избере EMS, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот забелешка : 14ct бела 2 конец, значи 14ct бело платно( НЕ печатени), embroider со 2 стои тема.

Главните карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT бело платно
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
dahlia
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
пластична кеса
маслото:
Моден
бело платно:
14CT Unprinted Крстот Бод колекции
бод:
1-3.72

Избор на клиент