• Новак
Ретро Флип Случај За Xiaomi Redmi 4 Премиер Про СТП Кожа + Силициум Паричникот Покритие За Coque Xiaomi Redmi 4 Премиер Случај телефон

Ретро Флип Случај За Xiaomi Redmi 4 Премиер Про СТП Кожа + Силициум Паричникот Покритие За Coque Xiaomi Redmi

DEN 191.00
DEN 239.04
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Ретро Флип Случај За Xiaomi Redmi 4 Премиер Про СТП Кожа + Силициум Паричникот Покритие За Coque Xiaomi Redmi 4 Премиер Случај телефон
Продажба Точка :
Материјал Луксузни Висок Квалитет на Лудиот коњ СТП Кожа Совршено покажете го вашиот статус
Тип 100% сосема нов и мало пакет е opp вреќа
Функцијата Заштитите вашиот телефон од нечистотија, гребнатини+застане на функцијата+Паричникот стил
Специјална Услуга Микс од бои и Пад на Превозот поддржани
Повеќе Совети :
Фотографии без жиг ќе бидат обезбедени ако сте онлајн продавачот
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме пополнете во примачот е полна вистинско име поради новата политика на руската обичаи,ви благодариме!
Производ детали

Главните карактеристики

Материјал:
За Redmi 4 Премиер, За Redmi 4 Про
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Рамнина,Геометриски
Карактеристики:
Функција Паричникот Случај
Бренд Име:
JYERAECOM
Големина:
5.0 inch
Функција:
Тешки Заштита,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Xiaomi Redmi 4 Премиер Про
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
Состојба:
100% Сосема Нов
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало
Пакет:
OPP вреќа
Капка брод:
Поддршка
Број На Модел На :
За Xiaomi Redmi 4 Премиер Про
Тип:
Случај

Избор на клиент