• Новак
Жените Гроздобер Цвет Печати Сонцето Блок Муслимански Капа Водат Turban Капа На Глава Шамија

Жените Гроздобер Цвет Печати Сонцето Блок Муслимански Капа Водат Turban Капа На Глава Шамија

DEN 115.00
DEN 189.12
-39 %
Во достапна форма

Пристапност

Спецификации :
Направени од високо квалитетен материјал, лесен, удобен за носење.
Гроздобер цвет печати, елегантна и убава.
Лесно да се стави на или полетување.
Тип : Капа
Пол : Жените
Материјал : Памук Мешавина
Количина : 1 Компјутер
Карактеристики : Гроздобер Цвет Печати, Сонцето Блок, Тенка Еластична, Косата Додаток
Големина : 29cm x 28cm/11.42" x 11.02" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Капа

Главните карактеристики

Број На Модел На:
27354
Материјал:
Памук,Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
SANWOOD
Тип На Објект:
Сонцето Капи

Избор на клиент