• Новак
JINMA 254 284 трактор делови, на гас кабел (вкупна должина 145cm), дел број:

JINMA 254 284 трактор делови, на гас кабел (вкупна должина 145cm), дел број:

DEN 469.92
Во достапна форма

Пристапност


Дел име : кабел
За JINMA 254 284, на гас кабел
Дел број :
вкупна должина : 145.00 cm
цевка lenght : 112.50 cm
ве молиме проверете ја должината кога се направи цел

Главните карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
JM 254 284
Бренд Име:
AgroTALK
Материјал:
Карбид
is_customized:
No

Избор на клиент