• Новак
Блиц Светлина Светилка Застане Отворено Велосипедизам Велосипед Велосипед Клип Носителот Заградата за Светло Факел Светилка Велосипедот Пред Светлина Поддршка

Блиц Светлина Светилка Застане Отворено Велосипедизам Велосипед Велосипед Клип Носителот Заградата за Светло

DEN 65.00
DEN 68.16
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Инаку,пакет е изгубен,ние не преземаме никаква одговорност.Купувачот заштита : Aliexpress само изданија плаќање на нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка.Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе го реши прашањето веднаш,ви благодариме! Бидејќи политиката на вашата земја,ве молиме оставете ги вашите име и презиме.
Блиц Светлина Светилка Застане Отворено Велосипедизам Велосипед Велосипед Клип Носителот Заградата за Светло Факел Светилка Велосипедот Пред Светлина Поддршка
Пакет :
1 x Велосипед Носителот
Напомена :
Многу пријатели заборавајте да го купат додатоци во купување на производи, резултира со непотребни проблеми.начини на плаќање : Alipay,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union и Т/Т(трансфер),сите големи кредитна картичка се прифатени преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена afer сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена. Ако ви треба додатоци, кликнете на копчето подолу за да ја пребарувате.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
светлото планината носителот
Број На Модел На:
светлото заградата
Материјал:
Пластични

Избор на клиент