• Новак
OOTDTY Г. Т. Моќта 150A РК Висока Прецизност Моќ Аналитичар & Вати Метар W/ Светлото LCD APR7_30

OOTDTY Г. Т. Моќта 150A РК Висока Прецизност Моќ Аналитичар & Вати Метар W/ Светлото LCD APR7_30

DEN 481.00
DEN 775.68
-38 %
Во достапна форма

Пристапност


100% сосема нов и висок квалитет
Работи напон : 4.8 V-60 V
ОВ со факултативниот помошната батерија
Димензија (L*W*T) : 8.3 x 4.2 x2.4cm/3.27"x1.65"x0.94"(приближно)
Мерки :
0-150 A, резолуција 0.01 A;
0-60 V, резолуција 0.01 v;
0-6554 W, резолуција 0.1 w;
0-65 Ah,резолуција 0.001 На;
0-6441 Wh,резолуција 0.1 Wh;
позадинско осветлување на LCD дисплеј
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x 150 A Вати Метар и Моќ Аналитичар
1 x англиски јазик прирачник за корисникот

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
D14453
Мерење На Струја Опсег:
0-150A
Мерење На Напон Спектар:
0-60V
Точноста Класа:
--
Температурата На Работа:
--
Димензии:
8.3 x 4.2 x2.4cm/3.27x1.65x0.94(приближно)
Стил:
Вати Метар и Моќ Аналитичар

Избор на клиент