• Новак
ОЕМ 37116757501 37116761443 пред лево воздух пролет одговара За БМВ Х5 E53

ОЕМ 37116757501 37116761443 пред лево воздух пролет одговара За БМВ Х5 E53

DEN 7440.00
Во достапна форма

Пристапност


Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : суспензија пролет
OE БР. : 37116757501 37116761443
Големина : стандард големина
Позиција : пред лево
Состојба : нова
За Возило Брендови/Модел : Одговара на БМВ Х5 E53
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
4.5kg
Објектот Висина:
20cm
Објектот Должина:
30cm
Специјални Функции:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Објектот Ширина:
20cm
Материјал Тип:
Челик+Гума
Бренд Име:
gzwabo
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Име На Модел:
х5 e53

Избор на клиент