• Новак
Бесплатен превозот 1pcs/многу голем капацитет 3.7 V 7900mah 38103163 секоја таблета универзална литиум батерии

Бесплатен превозот 1pcs/многу голем капацитет 3.7 V 7900mah 38103163 секоја таблета универзална литиум батерии

DEN 626.00
DEN 858.24
-27 %
Во достапна форма

Пристапност


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов Литар енергија на батеријата 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.8 mm (H)*103 mm (W)*163 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 7900m Ah
Модел : 38103163
Капацитет : 7900 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 163 MM 103 MM ширина дебелина 3.8 MM

Главните карактеристики

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
боја:
Бела
Тип:
батеријата пакет
Број На Модел На:
38103163
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер

Избор на клиент