• Новак
10pcs/МНОГУ CD4067 CD4067BE НАТОПИ-24 IC НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ

10pcs/МНОГУ CD4067 CD4067BE НАТОПИ-24 IC НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ

DEN 437.00
DEN 459.84
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

За AWB вие исто така може да се јавите на локалниот огранок на конкретна компанија во вашата компанија. испрати фотографија до нас, дека ние може да се провери и да ви даде најдоброто решение . Ние само се гарантира Испорака во време, но не можевме да го контролираат експрес испорака на време.Ако не се задоволни предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние може да ви даде најдоброто решение,Ние ќе услуга за вас satisfactio. можете да проверите AWB во веб-сајт кој ние го испратам до тебе.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме да го потврдите приемот на производи ако предмети кои сте ги добиле , и ако стоката била оштетена ве молиме контактирајте со нас веднаш.Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. ве молиме запомнете ни даде пет ѕвезди, како што е нашата награда! 2. Нашата поврзани со продажбата на лице кое ќе биде одговорно да испратите AWB за испорачаната стока во следниот работен ден.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BUW
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Број На Модел На:
CD4067BE

Избор на клиент