• Новак
S925 Sterling Silver Гравирање Шема Ретро Тајландски Сребро Chiang Mai Рачно Изработени Сребрени Отвори Заврши Мажи И Жени Закачам

S925 Sterling Silver Гравирање Шема Ретро Тајландски Сребро Chiang Mai Рачно Изработени Сребрени Отвори Заврши

DEN 1116.48
Во достапна форма

Пристапност


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Главните карактеристики

Гем Боја:
4.3 mm Ширина 12G
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Стил:
Гроздобер
Повод:
Партија
Број На Модел На:
FY171108
Дијаметар:
прилагодлив
Се Променливи Во Големина:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Никој
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна

Избор на клиент