• Новак
Тенок Одговара Декорирани Патентите Јакна Кул Долг Ракав Грб Жените Мода Outwear

Тенок Одговара Декорирани Патентите Јакна Кул Долг Ракав Грб Жените Мода Outwear

DEN 912.00
Во достапна форма

Пристапност

50", Ракав : 63cm/24.)
[Нашите Големина XL] Рамо : 40cm/15.38", Должина : 61cm/24.89", Ракав : 64cm/25.37", Ракав : 68cm/26.
Високо квалитетен материјал, комфорни и издржливи да се носат.
Тенок одговара дизајн, потенцираат од толпата.65", Ракав : 65cm/25.
Тип : Јакна
Количина : 1 Pc
Пол : Жените
Деколте : Lapel
Големина Тип : Редовна
Материјал : Кожа Faux
Облека За Нега : Рака-Измијте
Sleeve Тип : Долг Ракав
Стил : Мода, Неврзан
Сезона : Есен, Зима
Прилики : Секојдневно Носење, Купување, Забава, Клуб, Одмор
Карактеристики : Декорирани Патентите, Панк, Кул, Тенок Одговара, Топло Чувар
Големина Детали
[Нашите Големина S] Рамо : 37cm/14.)
[Нашите Големина XXL] Рамо : 41cm/16.75", Биста : 92cm/36.35", Биста : 88cm/34.)
[Нашите Големина L] Рамо : 39cm/15.54", Биста : 100cm/39.)
[Нашите Големина XXXL] Рамо : 42cm/16.20", Должина : 58cm/22.)
Забелешки :
Ова е Етикета Големина(Азија/Кина големина)за 2/3 димензии помали од НАС АУ ЕУ големина! Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара!
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Faux Кожа
Маскирани:
No
Декорација:
Патентите
Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Стенд
Стил:
Повик
Број На Модел На:
35283
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
Жолта,Каки,Црна,Бела,Зелена
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SANWOOD
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените

Избор на клиент