• Новак
TINGHAO Кул Миленичиња Куче Шлем Ослободување Капа Мека Поместена за Безбедност на Шапка Кутре Сонцето Дожд Заштита

TINGHAO Кул Миленичиња Куче Шлем Ослободување Капа Мека Поместена за Безбедност на Шапка Кутре Сонцето Дожд

DEN 194.88
Во достапна форма

Пристапност


Спецификации :
Оваа капа може да ја спречи сонце и дожд кога ќе се земе вашето домашно милениче надвор.
Мека поместена дизајн, тоа е тампон ефект кога вашето домашно милениче е главата е хит.
Тоа го прави вашето домашно милениче да изгледаат кул и повеќе симпатична.
Тип : Пет Шлем
Материјал : ABS Пластика
Карактеристики : Сонцето/Дожд Заштита, Изградена-во Подлога, Пет Снабдување
Големина Детали
[Нашите Големина S] Дијаметар : 4" (Прибл.)
[Нашите Големина M] Дијаметар : 5" (Прибл.)
[Нашите Големина L] Дијаметар : 6" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Милениче Шлем

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
TINGHAO
Големина:
S
Шема:
Цврста
Материјал:
Руно
боја:
розова,црна

Избор на клиент