• Новак
60pcs Обичај Свадба ви Благодариме Ознаки,Персоналните Свадба Ви Благодариме Ознака,Дрвени Селски Услуги,Свадба Партија се Залага за Декорација

60pcs Обичај Свадба ви Благодариме Ознаки,Персоналните Свадба Ви Благодариме Ознака,Дрвени Селски Услуги,Свадба

DEN 524.00
DEN 623.52
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

5cm
Боја : Природни бои
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Овие Украси ознаки може да се разликува малку во бои и форми и Модели се должи на природни материјали.
Ако вашата адреса е далечински (продолжен) дел од курирска компанија (DHL/UPS/ТНТ/Федекс), ние ќе ве информира за плати далечински услуга надоместокот кој се наплаќа од страна на курирска компанија.
60pcs Обичај Свадба ви Благодариме Ознаки,Персоналните Свадба Ви Благодариме Ознака,Дрвени Селски Услуги,Свадба Партија се Залага за Декорација
Тип : Сакаат картичка љубов прстен дрво ознака
Материјал : Дрвени
Пакување : 60 компјутери/Торба + Коноп Јаже Линија
Големина : За 4. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето.
Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда како подарок за нас, ви благодариме!. Ние само брод да се потврди цел адреса. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Локација за подигнување на времето за испорака е за 3-9 дена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Далечински (продолжува) област може да се провери од курир на веб страницата.

Главните карактеристики

боја:
Празно Дрво Картичка, Customied Дрво Картичка
Шема:
Полна Боја,Срцето
Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Годишнина,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Бренд Име:
Fancylace
Број На Модел На:
Дрвени Украси Ознаки
Материјал:
Дрво;Дрвени
Големина:
Околу 4.5* 4.5 cm
логото:
бесплатни дизајн
Technic :
ласерски сече
Пакување:
60 компјутери/торба
начин на плаќање:
Western Union, Зачувам, Кредитна Картичка,Paypal,Парични
ОЕМ:
Yes
Тип:
сакаат картичка љубов прстен дрво ознака

Избор на клиент