• Новак
108PCS Шарени геометриска слика загатка+80 стап, Деца форма дигитални Puzzlea, Бесплатен превозот Бебе играчка аритметички создавање мозаик

108PCS Шарени геометриска слика загатка+80 стап, Деца форма дигитални Puzzlea, Бесплатен превозот Бебе играчка

DEN 672.00
DEN 1344.00
-50 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме за вашиот гледање.Поради малата големина на некои производи, треба да биде придружена од страна на возрасните се игра, да се спречи децата ќе производ во устата. Производи ќе бидат испорачани во 1-7days (според количината на вашите нарачки) откако ќе се направи исплата.com како што се . Забелешка : Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со пониска вредност.Дрвени карактеристики, тешко е да се избегне може да има мали недостатоци, не се земе предвид.

Главните карактеристики

Стил:
Умен одбор/мозаик
Загатка Стил:
Персоналните Сложувалка
Предупредување:
За да се спречи децата од голтање мали делови од играчки.
Пол:
Унисекс
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
2-4 Години
Бренд Име:
MWZ
Број На Модел На:
DDM2017-9.5

Избор на клиент