• Новак
Нови Вистинска Кожа Porte Carte Бизнис Кредитна Картичка Случај Минималистички Паричникот за Кредитни Картички Кожа Карта Носителот

Нови Вистинска Кожа Porte Carte Бизнис Кредитна Картичка Случај Минималистички Паричникот за Кредитни Картички

DEN 237.00
DEN 300.00
-21 %
Во достапна форма

Пристапност


За Повратни Информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни критики и го препорачувам на вашите пријатели. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде цената надолу или вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни критики или не детална оценка .
Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
За Превозот
1. Подготовка на Време : ние треба 1-3 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот Повеќето земја
3. Ние ќе избор на најдобар Превозот
Ние се извинуваме што P. O. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено.
За Плаќање
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1) Одберете го редот и кликнете на "Плати Сега" копчето
2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
3) ако ви треба повеќе од еден објект,ве молиме додадете во кошничката еден по еден потоа направи плаќање

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Објектот Ширина:
7.8cm
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Кутија
Употреба:
Кредитна Картичка
Пол:
Мажи
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Должина:
10.8cm
Стил:
Моден
Бренд Име:
Okli-Rsoe
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Hasp

Избор на клиент