• Новак
1Pcs двојно снежни топки клип Зима Снег Топката Создателот Песок Мувла Алатка снежни топки Борба Снег Лажичка Создателот Клип смешно Отворено Спортски Играчки

1Pcs двојно снежни топки клип Зима Снег Топката Создателот Песок Мувла Алатка снежни топки Борба Снег Лажичка

DEN 204.00
DEN 214.08
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда евалуација и висок НСД услуга во време.5 cm
Прашања кои имаат потреба од внимание: Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики. Ви благодарам многу за вашата поддршка и охрабрување. Ве молиме одберете превозот метод и платниот налог, вклучувајќи го и превозот (ако сте треба да ги сноси товар).
1 Pcs двојно снежни топки клип Зима Снег Топката Создателот Песок Мувла Алатка снежни топки Борба Снег Лажичка Создателот Клип смешно Отворено Спортски Играчки Име на Производ : двоен топката круг снег топката clip (боја по случаен избор) пакувањето на Производот : OPP вреќа Производ големина : 38*10*7. Ви посакувам среќен живот и со нетрпение очекуваме да вашата посета следниот пат!. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Напомена : 1. Повратни информации : Драги пријатели, вашето задоволство е наша услуга начело, и вашата повратна информација за нас е многу важно.

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
ANUOTONG
Спорт:
Во хокеј на мраз
Предупредување:
NO
Број На Модел На:
jk-428
Димензии:
10*38*7.5 cm
сертификација:
3C
Материјал:
Пластични
Функција:
Алчни/Движење Способност Развој
Пластични Тип:
ABS
Бар-кодот:
No
3C:
Сертификат
Тип:
зима снег производител
дизајн:
Граната во облик на

Избор на клиент

Гумени Црвен Лак.
  • Новак

Гумени Црвен Лак.

DEN 12000.00

Опис На ПроизводотГумени лак1 Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)2 Големина : Опсег 2

Гумени Сина Лак
  • Новак

Гумени Сина Лак

DEN 11520.00

Опис На ПроизводотГумени лак1 Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)2 Големина : Опсег 2

Гумени Зелен Лак
  • Новак

Гумени Зелен Лак

DEN 11520.00

Опис На ПроизводотГумени лак1 Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)2 Големина : Опсег 2

Гумени Жолт Лак
  • Новак

Гумени Жолт Лак

DEN 11520.00

Опис На ПроизводотГумени лак1 Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)2 Големина : Опсег 2