• Новак
Врвен Квалитет на Хардвер Пренос Ласерски глава Механички Компоненти Модел Б на CO2 Ласер Машина Engraver Машина Делови

Врвен Квалитет на Хардвер Пренос Ласерски глава Механички Компоненти Модел Б на CO2 Ласер Машина Engraver Машина

DEN 10488.00
DEN 11040.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Врвен Квалитет на Хардвер Пренос Ласерски глава Механички Компоненти Модел Б на CO2 Ласер Машина Engraver Машина Делови

Главните карактеристики

Бренд Име:
ЗМЕЈ ДИЈАМАНТ
Број На Модел На:
ласерски делови
Ласерски дел 1:
Ласерски цевка на вредноста
Ласерски дел 2:
Ласерски Главата во собата
Ласерски 3 дел:
Синхрони појас/Јамка појас
Ласерски 4 дел:
Синхрони опрема
Ласерски дел 5:
моторни база
Ласерски дел 6:
X / Y Оска тензија тркала
Ласерски дел 7:
Редуктор база
Ласерски дел 8:
Lengthering редуктор база
Ласерски дел 9:
Продолжен синхрони база
Ласерски дел 10:
Спојување & Плоча

Избор на клиент