• Новак
Најновите жена стомак танц облека стомак танц костим девојки танчерка врвот+hipscarf+leggings+чорапи 4pcs одговара

Најновите жена стомак танц облека стомак танц костим девојки танчерка врвот+hipscarf+leggings+чорапи 4pcs одговара

DEN 1771.00
DEN 1967.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Само врвот+hipscarf+leggings+чорапи (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контакт
Стомакот Танцување Облека Ориентален танц
Производ Функција :
1.100% нов Бренд и Висок Квалитет
Големина на Една големина за повеќето
ако не се сигурни за големината pls снабдување со својата висина ,тежина ,градите ,половината ве советуваме за вас драги
Едноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовник
Слика Шоу

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
0230
Материјал:
Памук
Големина:
All code

Избор на клиент