• Новак
Децата 2017 топла продажба принцеза чевли девојки партија лак чевли сјајна Солидна боја високо-револвер мода чевли за деца size26-35

Децата 2017 топла продажба принцеза чевли девојки партија лак чевли сјајна Солидна боја високо-револвер мода

DEN 497.00
DEN 671.04
-26 %
Во достапна форма

Пристапност


Децата 2017 топла продажба принцеза чевли девојки партија лак чевли сјајна Солидна боја високо-револвер мода чевли за деца size26-35
Драги пријатели : Бидејќи сите деца чевли големина е разликата,Кога ќе ги нарачате на детски чевли,треба да се во согласност со Нашите големина и внатрешна должина. Според Insole должина.(Insole должина=Нога должина +1cm) САД големината Не е Стандарден ,Само погодно за вас да се направи нарачка. Удобно должина е на нога должина додадете околу 1cm. И Бидејќи на долго време, време на испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail и детето ќе растат брзо ве молиме изберете повеќе поголемо големина на чевли за вашето дете. Ве молиме изберете вистинската големина. Сите чевли ќе биде транспортирана со меур торби,не кутии !!!
Купувачот се покаже

Главните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
Платно
Пета Тип:
Станот со
Сандала Тип:
Гладијатор
Возраст Опсег:
26M,18M,10T,23M,13M,20M,9T,33M,4T,27M,6T,17M,8T,28M,14M,11T,12T,12M,16M,34M,7T,15M,5T,21M,19M,25M,24M,29M,31M,32M,30M,3T,22M,35M
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Кожа Стил:
Мека Кожа
Горниот Материјал:
PU
Пол:
Девојки
Декорација:
Bowtie
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Бренд Име:
DDAYXXUAN

Избор на клиент