• Новак
10мм Мотоцикл CNC главниот дел на задната суспензија Spools стојат завртки Лизгачот За KAWASAKI ER6N Z750 Z750R Z250 НИНЏА 250 300 Z1000 1000 Versys 650

10мм Мотоцикл CNC главниот дел на задната суспензија Spools стојат завртки Лизгачот За KAWASAKI ER6N Z750 Z750R

DEN 127.00
DEN 179.04
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


Бренд Нови Cid) Материјал : Алуминиум Легура Елоксирани Топ Тема : 6mm,8mm,10мм( Stainess челик) Гром Должина : 40mm Големината на Телото : OD 24mm Боја : Црвен Пакет се Вклучени : 2 парчиња X Завртки и 2 парчиња Spools. Fitment : Состојба : 100% сосема нов
Боја : Зелена Црвена Сина, Портокалова Црното Злато Сребро.
Fitment :
За Kawasaki ZX-6 R 1999-2009
За Kawasaki ZX-9 R 1994-2003
За Kawasaki ZX-10 R 2004-2009
За Kawasaki ZX-12 R 2000-2005
За Kawasaki ER-4 N 2011-2013
За Kawasaki ER-6 N 2006-2017
За Kawasaki ER-6 F 2006-2014
За Kawasaki ZZR600 2002-2008
За Kawasaki Z750 2004-2011
За Kawasaki Z750 R 2011-2012
За Kawasaki Z750 S 2005-2006
За Kawasaki Z250 2013-2015
За Kawasaki Z1000 2003-2013
За Kawasaki NINJA 250 R 2008-2014
За Kawasaki NINJA 300 2013-2015
За Kawasaki NINJA 400 R 2010-2012 година
За Kawasaki NINJA 650 R 2006-2015
За Kawasaki KLE 650 Versys 2007-2014
За Kawasaki 1000 Versys 2012-2015 ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) Количина : 1pair

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Стои
Објектот Ширина:
2.4cm
Објектот Тежина:
100kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
ПЦР
Објектот Висина:
4cm
Име На Модел:
S6001
Објектот Должина:
2.4cm

Избор на клиент