• Новак
4D господар структура на мозокот собрани Човечката Анатомија димензионални модел 32pcs

4D господар структура на мозокот собрани Човечката Анатомија димензионални модел 32pcs

DEN 1439.04
Во достапна форма

Пристапност

Ако сте несигурни за нешто, слободно да ни e-mail. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака.
Развој на иновативни решенија за заштита на животот и унапредување на здравјето
Испорака на иновативни решенија
Природен Поглед за Животот
.Ако имате било какви прашања за време на или по купување на, ве молиме слободно да ни остави порака или пратете ни е-Маил.Ние не ќе биде одговорен за објектот на косата се должи на погрешни или непозната адреса.
Ние сме производител кој може да се направи големи нарачки со повеќе конкурентна цена!!!!! ДА СЕ БИДЕ ДОБАР СНАБДУВАЧ!
Врз основа на специјализирано производство да се доделат за човечки ресурси и опрема, се користат напредни информации за управување на системот, и одговор на најдобрите производство на владата да се реализира најдобри ефикасност и најниската цена, бидете сигурни дека секој процес е точна за да се обезбеди потрошувачите со производи со висок квалитет.
4 D господар структура на мозокот собрани Човечката Анатомија димензионални модел 32pcs (Финалето Димензија : 61*48*93mm)
Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Дефиниција
Големина:
Manka Care
Тежина:
0.2kg
Број На Модел На:
Manka Нега
Шаблон Тип:
колекции
Материјал:
Manka Нега
Количина:
Manka Нега

Избор на клиент