• Новак
hirigin Жените Мрежа Крои Чипка Слаби Водат Молив Панталони Leggings Плус Големина L-3XL

hirigin Жените Мрежа Крои Чипка Слаби Водат Молив Панталони Leggings Плус Големина L-3XL

DEN 237.00
DEN 263.04
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
hirigin
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Формално
Должина:
Full Length
Декорација:
Шема
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Слаби
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Pleated
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Молив Панталони
Пол:
Жените

Избор на клиент